Hämtare koppar

211305

HÄMTARE, 1800-tal, koppar, 20L, hänkel i smide, höjd 43 cm

Skador, bucklor

Diverse, Allmoge

Rum 4

Hämtare koppar

Budhistorik (10 bud)
981323
700
980604
650
980531
600
972545
550
980530
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.