CG Wadell oljemålning

211304

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1904, olja på duk, upppfodrad, 73x53 cm

Smärre duk- och ramskador

Konst, Måleri

Rum 2

CG Wadell oljemålning

Budhistorik (9 bud)
990330
990254
1 400
990221
1 300
989843
989270

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.