Max Ernst färglitografi

211303

ERNST, Max (1891-1976) ur Zu: Pierre Hebey, Festin (bl. XI), färglitografi, 1974, signerad och numrerad Max Ernst 23/79, 46,4 x 34,5 cm

Rum 4

Max Ernst färglitografi

Budhistorik (6 bud)
981391
1 900
979867
1 800
970000
1 700
979866
1 600
970000

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.