Vas Anna Lisa Thomson

211302

VAS, delvis glaserat stengods, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1019, höjd 33 cm

Keramik/Porslin

Monter 18

Vas Anna Lisa Thomson

Budhistorik (14 bud)
981158
850
980221
980137
750
976506
700
980134
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.