Karmstolar 7 st

211287

KARMSTOLAR, 7 st, 1950-60-tal, galonklädda

Slitage, klädsel med skador

Rum 15

Karmstolar 7 st

Budhistorik (2 bud)

977631
950
969869
900

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.