Erling Gulbrandsen oljemålning

211286

GULBRANDSEN, Erling (född 1894): Fartygsporträtt av "S/S Nippon", signerad E. Gulbrandsen, olja på pannå, 20x35 cm

Nautica/Technica

Fack 8

Budhistorik (4 bud)

976451
1 300
970045
970140
970045

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.