Uno Wallman oljemålning

211279

WALLMAN, Uno (1913-2004): Alplandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
981167
3 600
981165
3 400
981160
3 200
980115
980113
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.