Kikare 1800-tal

211278

TELESKOPKIKARE, 1800-talets mitt, med 2 drag, mässing, delvis lädreklädd, i fodral av läder, ihopfälld längd 37 cm

Fodralet med slitage

Nautica/Technica, Diverse

Monter 23

Kikare 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
979093
975561
975561
975558
950
973058

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.