Stilleben oljemålning

211259

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben, signerad och otydligt daterad Rippoz 8(?), olja på duk, ca 57x39,5 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Stilleben oljemålning

Budhistorik (18 bud)
981344
3 800
981027
3 600
981343
3 400
981027
3 200
979410

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.