Gravyrer Bellman

211164

GRAVYRER, 17 st., kolorerade, 1800-tal, Galleri till Fredmans epistlar och sånger, bl a Elis Chiewitz (1784-1839), totalmått 29x22 cm (ink ram)

Gulnade, ramar med skador/lagningar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 2

Gravyrer Bellman

Budhistorik (12 bud)
977838
2 800
976508
2 600
977266
2 400
976508
977265

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.