Soffbord 1900-talets andra hälft

211144

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, bordsskiva och hyllplan i glas, förgyllda detaljer, höjd 51, 137x77 cm

Rum 13

Budhistorik (16 bud)
980969
980970
980969
1 400
980961
1 300
980945

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.