Adolf Baumgartner oljemålning

211134

BAUMGARTNER, Adolf, den yngre, (Österike1893-1939): Stormit hav, olja på duk, signerad, 74x100 cm

Dukreva

Konst, Måleri

Fack 3

Adolf Baumgartner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
976143
6 000
973491
5 000
969274
3 800
969273
2 600
968400
1 900

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.