Skulptur Hieronymus

211132

SKULPTUR, 1800-tal eller äldre, föreställande kyrkofadern Hieronymus, bemålad gips, marmorerad träsockel, höjd 28, 30x24 cm

Smärre skador, lagningar

Diverse

Monter 23

Skulptur Hieronymus

Budhistorik (3 bud)

980494
979629
600
972690
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.