AG Koskull kopia efter olja

211110

KOSKULL, Anders Gustaf (1800-tal): kopia efter, "Hushållsbestyr", signerad A.L.S, enligt uppgift elevarbete utfört av SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945), olja på duk, 44x56 cm

Konst, Måleri

Rum 1

AG Koskull kopia efter olja

Budhistorik (12 bud)
980205
4 200
979858
980204
3 800
979858
3 600
980194
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.