Thonetstol

211093

KARMSTOL, böjträ, 1900-talets början, etikett- och stämpelmärkt Thonet

Förstärkta, slitage

Rum 3

Thonetstol

Budhistorik (25 bud)
979787
977954
979777
1 900
977954
1 800
979353
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.