Uno Vallman oljemålning

211082

VALLMAN, Uno (1913-2004): Solnedgång, signerad och daterad Uno Vallman 1955, olja på pannå, ca 46x54,5 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
980203
2 800
979857
2 600
980202
2 600
979857
2 400
979350

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.