Uno Vallman oljemålning

211079

VALLMAN, Uno (1913-2004): Medelhavsvy, signerad och daterad Uno Vallman 1956, olja på duk, ca 56x46 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
975626
975108
1 900
974611
1 800
974609
968446

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.