Konsolbord

211055

KONSOLBORD, England, 1800-talets början, halvmåneformat, fanerat med flera träslag bl.a citron, höjd 79, 74x38 cm

Renoverat och kompletterat

Rum 5

Konsolbord

Budhistorik (16 bud)
979328
4 800
979185
4 600
979185
4 400
978916
4 200
978916

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.