Väggappliquer

211040

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, empirestil, armar i form av ymnighetshorn, förgyllda, elektrifierade, höjd 37 cm

Belysning

Monter 16

Väggappliquer

Budhistorik (10 bud)
980212
1 600
979260
980021
979260
1 400
980020
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.