Kniv samisk

211022

KNIV, nordsamisk, signerad AE Svonni, längd 22,5 cm

Skador

Etnografica, Vapen/Medaljer

Monter 15

Kniv samisk

Budhistorik (10 bud)
970764
750
970707
700
970763
700
970707
650
970736
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.