Albert Contreras oljemålning

210979

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 332, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (16 bud)
980291
1 400
980290
1 300
980289
979924
980288

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.