Albert Contreras oljemålning

210976

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 91, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (11 bud)
980040
976306
1 400
975877
1 300
972815
975875

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.