Chiffonjé 1800-talets mitt

210969

CHIFFONJÉ, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, höjd 146, 109x60 cm

Fanérskador, skiva med sprickor och en skruv, nyckel till inredningen saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Chiffonjé 1800-talets mitt

Budhistorik (11 bud)
979648
979148
976976
974158
950
974158
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.