Karmstolar

210957

KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, svärtad ek, skuren dekor med krönt vapensköld, lösa plymåer

Skador/lagningar

Rum 9

Karmstolar

Budhistorik (20 bud)
978782
1 400
978624
1 300
978779
1 300
978624
978253

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.