Attila Kovacs multipel

210952

KOVACS, Attila (född 1938): Koordination PLP 3 II, signerad och numrerad på etikett Kovacs 5/8, serigrafi på trä, 77x37 cm
Proveniens: Meissner Edition, Hamburg. Konstruktiv Tendens, Stockholm

Rum 4

Attila Kovacs multipel

Budhistorik (10 bud)
979549
1 700
979091
1 600
979091
978489
978392
550

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.