Baertling färgserigrafi

210946

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition ur The Angles of Baertling - Open form, infinite space, signerad, daterad och numrerad Baertling 1951-68, 41/300, färgserigrafi, 27x17 cm

Rum 3

Baertling färgserigrafi

Budhistorik (19 bud)
980036
2 800
979717
2 600
979717
2 400
979886
979717
1 900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.