Johan eller Pauline Åkerlund oljemålning

210941

ÅKERLUND, Johan eller Pauline, parets ateljé i Paris omkring 1883-85, olja på duk, 74x93 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
979475
2 800
979473
2 600
979424
2 400
979037
979423

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.