Skåp 1900-tal

210927

SKÅP, på benställning, 1900-tal, förgylld benställning, rödmålad överdel med kinesiserande dekor, höjd 151, 100x47 cm

Nyckel saknas

Rum 8

Skåp 1900-tal

Budhistorik (32 bud)
978595
5 400
978399
5 200
978590
5 000
978399
4 800
978586
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.