Einar Palme oljemålning

210904

PALME, Einar (1901-1993): Kustlandskap, signerad Einar Palme, olja på duk, 19x33 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Einar Palme oljemålning

Budhistorik

2013-10-23 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.