Janos Viski oljemålning

210892

VISKI, Janos (Ungern 1897-?): Vildhästar, signerad Viski. J, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Janos Viski oljemålning

Budhistorik (14 bud)
978920
850
978870
976524
750
972475
700
976523
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.