David Bates stilleben

210874

BATES, David, (1800-tal): Stilleben, monogramsignerad, otydligt daterad 1862, olja på duk, 45x59 cm

Konst, Måleri

Rum 5

David Bates stilleben

Budhistorik (48 bud)
989836
24 000
989672
23 000
989393
22 000
989671
22 000
989393
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.