Peter Starck collage

210847

STARCK, Peter (1900-tal): "Mitt på vägen", signerad och daterad PSTARK 1967, collage, 39x65 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Peter Starck collage

Budhistorik (2 bud)

977979
966829

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.