Oidentifierad konstnär 1700-tal eller äldre

210840

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal eller äldre, Maria och jesusbarnet, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, 20x17,5 cm

Omfattande skador och sprickor, renoveringar

Konst, Måleri

Monter 12

Budhistorik (19 bud)
977917
1 800
978325
1 700
977917
1 600
978324
977917
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.