Dörröverstycke

210820

DÖRRÖVERSTYCKE, KAK - KMK, 1900-talets första del, skuret och bemålat trä, 32x52 cm

Obetydliga skador, senare bemålning

Nautica/Technica

Monter 7

Dörröverstycke

Budhistorik (18 bud)
988992
1 800
988841
1 700
988985
1 700
988841
1 600
988564

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.