Kjell Leander Engström oljemålning

210804

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Fjällmotiv, signerad Kjell, 1, olja på pannå, 41x33 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (3 bud)

978188
977952
977426

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.