Marc Guyard litografi

210788

GUYARD, Marc (Frankrike, född 1932): "Sirrah", signerad Marc Guyard, 70/75, 1987, färglitografi , 39,5x39,5 cm

Fack 12

Marc Guyard litografi

Budhistorik (3 bud)

968582
966905
966904
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.