Marc Guyard litografi

210785

GUYARD, Marc (Frankrike, född 1932): "Dubhe", signerad Marc Guyard, 70/75, 1987, färglitografi , 39,5x39,5 cm

Fack 12

Marc Guyard litografi

Budhistorik (7 bud)
978626
975307
973174
971178
969362

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.