Olle Bonnier litografi

210769

BONNIER, Olle (född 1925): "We all create space members by moving ", komposition-rymd, signerad Olle Bonnier, 52/145 färgserigrafi, 45x92 cm

Fack 10

Olle Bonnier litografi

Budhistorik (12 bud)
978283
850
977203
976826
750
971580
700
976825
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.