Arman litografi

210767

ARMAN (Frankrike 1928-2005): Komposition med violin och penslar, signerad, 72/75, färglitografi, bladstorlek 80x58 cm

Fack 9

Arman litografi

Budhistorik (15 bud)
978207
1 900
976858
1 800
976856
1 700
976771
1 600
976854
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.