Ljusstakar och skedar silver

210764

SKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal bl a Carl Anton Carlborg, skedarnas längd ca 22 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GAB 1955, höjd 7 cm, skedarnas vikt ca 220 g

Slitage, skador, ljusstakar med fyllda fötter

Silver

Monter 14

Ljusstakar och skedar silver

Budhistorik (7 bud)
977856
650
978022
600
977856
550
977512
500
977512

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.