Leonard Wiedh olja på duk

210754

WIEDH, Leonard (1866-1938): Fiskebodar, signerad L. Wiedh, olja på duk,
72x127 cm

Hål i dukens övre del

Konst, Måleri

Rum 13

Leonard Wiedh olja på duk

Budhistorik (6 bud)
978387
978386
2 400
978385
978376
750
978247
500

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.