Karmstol

210746

KARMSTOL, fällbar, renässansstil, nordafrika, 1900-talets första hälft, skuren dekor med pärlemorinläggningar

En fot med slitskador

Rum 7

Karmstol

Budhistorik (13 bud)
976913
1 800
976902
1 700
976902
1 600
975899
976863
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.