Ardy Strüver färglitografi

210745

STRÜVER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüver Paris X-77, 53/100, färglitografi, bladmått 75x55 cm

Fack 3

Ardy Strüver färglitografi

Budhistorik (17 bud)
976541
976117
975842
950
975820
900
975837
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.