Brosch 14 k guld emalj diamanter

210743

BROSCH, 14 k guld, Wien 1940-50-tal, oval, korg med blommor mot blå emaljbakgrund, rosenslipade diamanter, rubin och safir, längd 4,7 cm, vikt ca 15 g

Enstaka stenar med smärre nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
979873
979012
977377
1 900
973048
1 800
970605

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.