Bojan Kina

210721

BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 23 cm

Lockknopp med obetydlig nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 24

Bojan Kina

Budhistorik (1 bud)

975481
2013-10-21 17:20:13

2013-10-25 kl 22:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.