Skrivbord 1800-tal i empirestil

210700

SKRIVBORD med läderklädd skiva och glasskiva, empirestil 1800-tal, mahognyfanér, höjd 74,5 150x79,5 cm

Skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta vid Utlämningen

Rum 13

Budhistorik (25 bud)
977310
12 000
977308
10 500
977306
9 600
977305
7 200
977304
7 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.