Ring 18 k guld diamanter

210679

RING, 18 k guld, svart emaljdekor, gammalslipade diamanter, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 19,5 mm

Emaljslitage, enstaka stenar med smärre hack

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld diamanter

Budhistorik (4 bud)

978091
1 600
978089
977852
967199

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.