Modellbilar

210645

MODELLFORDON, 23 st, varav 20 Dinky Toys resp. 3 Tekno

Skador och slitage, delar saknas

Leksaker

Modellbilar

Budhistorik (6 bud)
979092
1 300
975959
975959
750
978288
700
975959

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.