Lennart Jirlow litografi

210640

JIRLOW, Lennart (född 1936): Figurscen i trädgård, signerad L. Jirlow, 140/275, färglitografi, bladmått 59x45 cm; oramad

Rum 9

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (10 bud)
973003
977166
973003
1 700
977156
1 600
973003

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.