Madeleine Pyk färglitografi

210631

PYK, Madeleine (född 1934): "Ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43 cm

Fack 6

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (14 bud)
977342
1 300
975527
977340
975527
976696

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.